Jeżeli kiedykolwiek mieli Państwo wątpliwości, związane z estetyką elewacji własnego domu. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiali się Państwo jak odnajduje się on w otoczeniu ogrodu? Jeżeli Państwa dom nie ma ciekawego zadaszenia lub nie jest dla Państwa wystarczająca ładny. Możemy temu zaradzić. Każdy istniejący budynek można przeprojektować w taki sposób, aby podobał się on jego mieszkańcom. Bryła budynku nie musi być nudna, a ciekawe rozwiązanie elewacji nawet najprostszej bryły może być jej wielkim atutem. Zaproponujemy dla Państwa rozwiązanie, które nie będzie tuzinkowe. Zadbamy o wybór materiałów, policzymy koszty inwestycji. Jeżeli chcieliby Państwo coś zmienić nie rujnując wszystkiego pomożemy Państwu to zrobić.

PROJEKTOWANIE NAWIERZCHNI
Zastanawiają się Państwo nad wyborem kostki brukowej, jaki kolor i kształt kostki wybrać, jak zaprojektować ścieżki, chodniki, tarasy tak aby harmonizowały z otoczeniem domu.
Podpowiadamy jak zaaranżować nawierzchnię wokół domu, tak aby Państwa posesja uzyskała wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Zrealizujemy Państwa wizje i pomysły.
W oparciu o wiedzę i doświadczenie przygotujemy indywidualny projekt ułożenia kostki wraz z wyliczeniem ilości potrzebnego materiału.

16

20

PROJEKTOWANIE NAWODNIEŃ
Projekt nawadniania to kluczowy element całości prac. Dobrze zaprojektowany system nie obciąża nadmiernie źródła wody, minimalizuje spadki ciśnienia i wydatków wody w systemie, pozwala na duże oszczędności wody i prawidłowo zaopatruje rośliny w wodę. Projekt jest też konieczny do realnej oceny kosztów wykonania nawadniania, określenia skali i długości prowadzonych prac. Pozwala także zaplanować przepusty pod nawierzchniami utwardzonymi oraz przystosować średnice rur wyjściowych.
Najtrudniejszym zadaniem związanym z tworzeniem instalacji jest opracowanie projektu, dlatego najlepiej, jeśli wykona go specjalista. W projekcie zaznacza się na planie działki obrys domu, ścieżek, podjazdu, trawnika, rabat i miejsce ujęcia wody. Na podstawie tych informacji - znając wydajność i ciśnienie pompy lub ciśnienie wody w wodociągu, a także wydajność poszczególnych zraszaczy i ich wymagania co do ciśnienia wody - ustala się rozmieszczenie zraszaczy, liczbę niezależnych linii nawadniających, czyli sekcji, a także średnicę i długość rur.

PROJEKTOWANIE OGRODÓW
Każdy dom wymaga pięknego otoczenia. Dopiero połączenie wybranego projektu domu z dopasowanym do tego projektu ogrodem tworzy niepowtarzalny klimat miejsca, w którym spędzamy znaczną część życia.
Projektujemy wszystkie rodzaje terenów zieleni: ogrody przydomowe, ogrody osiedlowe, ogrody na dachach, parki, zieleń przy biurach, zieleń przy drogach i autostradach