Elewacja to wizytówka domu. Musi więc być ładna i długo pozostawać zadbana i świeża. Zdobi, a przede wszystkim chroni budynek przed szkodliwym wpływem pogody – wilgocią, deszczem, śniegiem, mrozem, wiatrem i słońcem. Warto pamiętać, że odpowiednio dobrana elewacja zapewnia energooszczędność.
Jeżeli posiadasz swój projekt prześlij go do nas lub umów się na spotkanie z nami w miejscu realizacji projektu, wówczas zaprezentujemy wycenę ustalonego zakresu prac.
Jeśli nie masz jeszcze projektu i nie masz dostatecznego wyobrażenia jak powinna wyglądać twoja elewacja nasi projektanci mogą wykonać projekt – wizualizację elewacji, która zobrazuje ostateczny wygląd budynku przed jego realizacją i tym samym pomoże w wyborze dobrej decyzji.
Każdą z realizacji traktujemy tak jakby miała być wzorcową. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Realizujemy wszelkie typy elewacji o dowolnym stopniu skomplikowania.
Zapewniamy przy tym w pełni profesjonalne podejście, w tym solidne i precyzyjne wykończenie elewacji, gdzie efekt finalny spełni wszystkie stawiane oczekiwania. Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas pracę, natomiast w razie jakichkolwiek problemów szybko usuwamy źródło niedogodności.

35973993_l

Ponad to zakres naszych usług obejmuje:
- odgrzybianie, mycie oraz malowanie elewacji
- renowacje elewacji
- montaż sztukaterii elewacyjnej
- montaż parapetów
- montaż podbić dachowych
- montaż imitacji drewna (elementy ozdobne ścian, mury pruskie, cokoły imitujące drewno)
...a także prace towarzyszące wyżej wymienionym usługom